Pomimo, że do wiosny jeszcze jakiś czas, dobrze zacząć się zastanawiać już teraz nad wyborem optymalnego zegarka na cieplejszy czas. Oto kilka propozycji.

 

Rosefield Bowery BWGS-B10

Zegarki Rosefield to świetna propozycja dla stylowej kobiety Inspiracje Nowym Jorkiem powodują, że zegarek jest wyjątkowo stylowy i doskonale zaprojektowany, zaś świetny mechanizm kwarcowy gwarantuje niezakłóconą niczym pracę. Te fantastyczne zegarki doskonale pasują do wiosennego, luźnego stylu i pozimowego rozluźnienia. Doskonały pomysł każdej kobiety, która chce poczuć wiosenną aurę swobody.

 

Pulsar Casual PH8229X1

Nowoczesny i designerski zegarek dla kobiety naszych czasów. Nowatorski projekt połączenia stalowej bransolety z kopertą daje rewelacyjny efekt, dzięki któremu nikt nie przejdzie obojętnie wobec stylizacji zwieńczonej tak świetnym czasomierzem. Idealnie pasuje do jasnych, lekkich kreacji, doskonałych na okres wiosenny. W dodatku poziom wodoszczelności tego zegarka Pulsar wynoszący 50 metrów świetnie zapobiegnie zalaniu podczas wiosennych opadów!

 

 

Adriatica Classic A3469.1193QZ

Zegarki marki Adriatica to już legenda na rynku zegarków. Doskonały szwajcarski mechanizm zapewnia wyjątkową precyzję i dokładność, typową dla zegarków tej klasy. W dodatku świetnie zaprojektowana koperta to gwarancja niezwykłego, ekskluzywnego stylu, który doskonale zaprezentuje się wiosną.