Niedługo Walentynki – święto zakochanych, celebracja miłości. Takie okazje najlepiej świętować jakimś podarunkiem, a cóż lepszego można zaproponować niż wyjątkowy zegarek? Przedstawiam po dwie subiektywne propozycje na Walentynki, poczynając od zegarków dla pań.

 

Delbana Montpellier

Doskonały zegarek Delbana dla kobiet, dla których liczy się przede wszystkim wysoka jakość i elegancja. Wysoka estetyka tego zegarka została osiągnięta dzięki srebrnej barwie koperty i bransolety, a także umieszczeniu kryształków wokół tarczy. Ta z kolei, bardzo charakterystyczna dzięki umieszczonym na niej wzorom, jest także bardzo czytelna. Niewielkie rozmiary tego zegarka fantastycznie łączą się z barwą i projektem bransolety, dzięki czemu tworzą spójną i jednorodną całość.

 

Michael Kors Access Grayson

Smartwatch od Michaela Korsa, jednego z najpopularniejszych projektantów odzieży ostatnich lat. Dzięki zabiegom stosowanym przez projektantów tej marki, zegarki Michael Kors zawsze olśniewają materiałem wykonania i estetycznymi elementami konstrukcji. W przypadku smartwatcha Michael Kors Access Grayson wrażenie robi także świetny wyświetlacz, dostosowywany do potrzeb użytkowniczki przez system Android Wear. Posiada również połączenie ze smartfonem dzięki technologii bluetooth, dzięki której można kontrolować muzykę oraz odbierać informacje o przychodzących połączeniach, SMS-ach i powiadomieniach z mediów społecznościowych. W połączeniu ze stylowym wyglądem to wręcz niezbędny zegarek dla nowoczesnej kobiety.

 

Orient Classic Bambino

Nigdy nie przestanę wychwalać klasycznych Bambino – szczególnie za perfekcję wykonania i doskonały, minimalistyczny wygląd, z którego już słynie cała marka zegarków Orient. Dzięki doskonałemu mechanizmowi automatycznemu nie tylko posiada wysoki poziom precyzji chodu, ale również nie zawiedzie swojego użytkownika, ponieważ chód tego czasomierza uzależniony jest od noszenia zegarka na ręku. Dzięki temu użytkownik zyskuje wyjątkowo dokładny zegarek razem z ekskluzywnym i luksusowym wyglądem.

 

Lorus Gent Sport Chronograph

Wspaniały zegarek sportowy Lorus to doskonała propozycja dla każdego, kto wybiera aktywny tryb życia. Dokładny chronograf umieszczony na wyraźnej i przejrzystej tarczy to gwarancja świetnej widoczności oraz przejrzystości. Świetne materiały, takie jak stal szlachetna, zapewniają komfort użytkowania, a pasek z tworzywa sztucznego to pewność wygody i bezpieczeństwa. Zdecydowany faworyt dla miłośników sportu i rekreacji.