Okres przedświąteczny to magiczny czas, który sprzyja spotkaniom i celebrowaniom wspólnych chwil. Jest to również okres, w którym w głowie rodzi się myśl, jaki prezent sprawić bliskim na święta? Dobrym momentem na zakup podarku dla kogoś, jak również dla siebie jest Black Friday. Jeśli zastanawiacie się, jaki zegarek kupić podczas Czarnego Piątku oraz jak wyszukać super okazje spośród goszczą propozycji? Spokojnie, spieszymy z odpowiedzią.

Black Friday – zakupowe święto prosto z USA

Black Friday to kolejna tradycja, która została zaczerpnięta wprost ze Stanów Zjednoczonych. Zakupowe święto wypada w pierwszy piątek po Dniu Dziękczynienia, w tym roku Czarny piątek będziemy obchodzić 24 listopada. Pierwsze wzmianki o Black Friday pochodzą z 1951 roku, są związane z masowymi zwolnieniami i urlopami pracowników, chcących przedłużyć sobie odpoczynek po obchodzonym w USA Dniu Dziękczynienia. Nie jest to jedyna teoria dotycząca genezy czarnego piątku. Niektóre źródła wskazują, że Black Friday ma związek ze wzrostem sprzedaży w piątek tuż po święcie. Księgowi odnotowywali w księgach wyniki właśnie czarnym, wyrazistym tuszem. Dzień ten na stałe wszedł do pewnej świeckiej tradycji w USA i początkowo dotyczył tylko piątku, obecnie rozszerzono promocje na tydzień, a nawet miesiąc. Funkcjonuje również Cyber Monday, który wypada w pierwszy poniedziałek po Czarnym Piątku. Black friday to nie lada gratka dla konsumentów, którzy mogą upolować wypatrzone rzecz z korzystną zniżką, ten dzień rozpoczyna również oficjalny przedświąteczny sezon zakupowy.

Black Friday zegarki

Jaki zegarek kupić na Black Friday?

Black Friday to fantastyczna okazja, by kupić zegarek dla siebie lub bliskiej osoby. Warto z niej skorzystać i uniknąć kolejek w sklepie, obawy, że kurier nie dotrze na czas, jak i rozczarowania, że wymarzonego modelu już nie ma. Jaki zegarek kupić na Black Friday? Po pierwsze warto realizować marzenia, czyli kupić coś, co naprawdę chcieliśmy, ale nasz budżet nie przewidywał takiego wydatku. Po drugie warto inwestować w zdrowie swoje lub swoich bliskich. W jaki sposób? Doskonałym wyborem będzie inteligentny smartwatch wyposażony w szereg przydatnych funkcji takich jak pulsometr, monitoring snu, krokomierz, liczne tryby sportowe, jak i NFC, dzięki któremu możemy dokonywać płatności z poziomu nadgarstka. Po trzecie postaw na klasykę ponadczasowość i jakość. Dobrej klasy zegarek premium to nie wydatek a inwestycja, dodaje szyku, jak i posłuży przez długie lata.

zegarki męskie na Black Friday

Nowy rok, nowy Ty z nowym smartwatchem

Black Friday to najlepszy moment na zakup smartwatcha. Okazje sięgają nawet -60%!, a oferta jest bardzo rozbudowana. Wśród modeli zegarków inteligentnych godnych polecenia są propozycje od marki Suunto w tym takie bestselery jak Suunto 9 Baro czy nowe Suunto Race. Szukając smartwatcha dziecięcego, warto zainteresować się modelami Kids Fit, jak i Kids Nice Pro 4G od marki Garett oraz Kids Focus 4G RT od Marea. Wśród kobiecych smartwachy uwagę przykuwa seria Forerunner i Venu od niezawodnej marki Garmin. Warto podkreślić ze wśród modeli dostępnych na Black Friday znalazły się egzemplarze z rozbudowanymi funkcjami sportowymi, jak i zdrowotnymi, można więc wybrać smartwatcha skrojonego pod indywidualne oczekiwania, a także potrzeby.

smartwatch na Black Friday

Pozwól sobie na zegarek premium

Black Friday sprzyja luksusowym zakupom. Zegarki, które do tej pory nie podlegały rabatom, tego dnia można nabyć, po okazyjnej cenie. Takie rzeczy nie zdarzają się zbyt często. Wśród zegarków wartych uwagi są edycje limitowane takich marek jak Venezianico, Junghans czy Epos. Czarny Piątek to doskonała okazja, by zakupić zegarki damskie premium od Frederique Constant. Godne uwagi są prestiżowe zegarki z kolekcji Classics Ladies Diamonds, jak sama nazwa wskazuje, ozdobiono je szlachetnymi diamentami. Black Friday wspiera w realizacji marzeń, takich jak zakup pierwszego zegarka automatycznego. Nas zachwyciły zegarki marki Aerowatch, zwłaszcza modele z ozdobną tarczą typu skeleton. Ponadto warto spojrzeć na modele od takich brandów jak Tissot czy Oris. Każdy zegarek wykonany jest z precyzją i dbałością o najmniejszy nawet detal. Warto podkreślić, że szeroka oferta produktów dostępnych w specjalnych cenach to zarówno zegarki kwarcowe, jak i automatyczne, modele na paskach, a także bransoletach, więc każdy znajdzie coś dla siebie.

zegarki damskie na Black Friday

Black Friday – upoluj zegarek, zanim inni to zrobią!

Dlaczego warto kupować prezenty wcześniej? Po pierwsze oszczędzamy sobie niepotrzebnych nerwów, gdy inni gorączkowo biegają po sklepach, wyglądają za kurierem, wyrywają sobie włosy z głowy, zamartwiając się co kupić na świąteczny podarek, ty w spokoju możesz raczyć się pierniczkami i popijać gorącą czekoladę. Po drugie Black Friday to niebywała okazja przed zimowymi wyprzedażami, które są dopiero po świętach, aby zaoszczędzić lub pozwolić sobie na droższy zegarek. Po trzecie mamy pewność, że kupiliśmy dokładnie to, co chcieliśmy i nikt nie zgarnął nam ostatniej sztuki sprzed nosa. Po czwarte możemy sprawić prezent samemu sobie. Czy nie zasłużyłeś na to by od czasu do czasu porozpieszczać właśnie siebie? Tak więc odliczanie do Black Friday czas zacząć. A ty jesteś gotowy na zakupowe szaleństwo?

zegarki premium na Black Friday