W XXI wieku nie umiemy już sobie wyobrazić życia bez elektroniki, wiek nie ma tu żadnego znaczenia. Teraz analogowe zegarki nie wywołują wrażenia na kolegach w szkole, elektroniczne modele to jest to, co interesuje współczesne dzieci. Właśnie dlatego nasz sklep cały czas poszerza ofertę w zakresie inteligentnych zegarków dla dzieci w związku z zapotrzebowaniem najmłodszych klientów. Jaka marka produkuje najlepszy smartwatch dla dzieci? Sprawdźmy to!

Dlaczego elektroniczny zegarek to dobre rozwiązanie?

Smartwatche to modele, które od lat cieszą się niezwykłą popularnością. Nic dziwnego, każdy z nas ceni sobie elektroniczne gadżety, które urozmaicają codzienne funkcjonowanie. Dotyczy to także dzieci, których inteligentne zegarki są zazwyczaj wyposażone w praktyczne dla nich udogodnienia. Radość rośnie, jeżeli produkt jest dodatkowo sygnowany tak ważnym w tym okresie życie idolem z produkcji filmowej lub telewizyjnej. Smartwatch dla dzieci to doskonała alternatywa jako zegarek na prezent. Sprawdź!

Smartwatch dla dzieci z GPS i innymi, atrakcyjnymi funkcjami oznacza nie tylko wielką radość Twojego dziecka. Takie rozwiązanie daje Ci dodatkowo poczucie bezpieczeństwa wtedy, gdy nie masz swojej pociechy w zasięgu Twojego wzroku i kontroli. Ze względu na przycisk SMS dziecko może szybko nawiązać z Tobą kontakt w sytuacji zagrożenia, ponadto Geo Ogrodzenie oznacza, że natychmiast dostajesz informację, gdy granica dopuszczonej przez Ciebie przestrzeni na podwórku zostanie przekroczona.

Na który smartwatch dla dzieci warto się zdecydować?

Nasz sklep oferuje szeroką gamę elektronicznych zegarków dla dzieci. Poniżej przedstawiamy smartwatch dla dzieci ranking, który obejmuje urządzenie cieszące się szczególnym zainteresowaniem naszych klientów (zgodnie z ich pozytywnymi opiniami).

Garett Kids Star 4G RT – zegarek dla dzieci w rozsądnej cenie

Bez wątpienia największym pionierem w zakresie dziecięcych smartwatchy jest marka Garett, która podczas produkcji dba szczególnie o udogodnienia pod potrzeby maluchów. W tym zestawieniu przedstawiamy niebieskie urządzenie Garett Kids Star 4G RT 5903246286793. Poza udogodnieniami w zakresie bezpieczeństwa Twojej pociechy model ten wyposażono w liczne, praktycznie funkcje dziecięce, takie jak plan lekcji, gra matematyczna lub rozmowy wideo, w czasie których możesz zobaczyć, czy miejsce, w którym aktualnie jest Twoje dziecko, są dla niego odpowiednie. Smartwatch dla dzieci Garett to świetna alternatywa smartwatcha dziecięcego w rozsądnej cenie.

Wielofunkcyjny smartwatch dla dzieci Garmin Vívofit® jr. 3

Dla odmiany wybitną marką w zakresie sportowych modeli (dla dorosłych) jest Garmin. Niedawno wypuściła ona na rynek modele dla dzieci, dlatego w tym zestawieniu przedstawiamy również niebieski produkt Garmin Vívofit® jr. 3 010-02441-02. Jego kwadratowa koperta jest połączona z silikonowym paskiem udekorowanym uroczymi gwiazdkami. Urządzenie wyposażono w tryb dziecka, 60-minutowy cel gry, zadania motywujące dzieci do aktywności fizycznej, nagrody, wyzwania toe-to-toe oraz wiele innych. Wodoszczelność w klasie 50 m oznacza, że kąpiel w wannie lub prysznic nie stanowią zagrożenia dla produktu.

Kolorowy zegarek Rubicon RNCE75

Jeżeli jednak poszukujesz jednoznacznie różowego produktu dla dziewczynki świadomej swojego ulubionego koloru, Rubicon RNCE75 SMASHE099 z pewnością spełni zarówno jej, jak i Twoje oczekiwania. Koperta z wysokiej jakości tworzywa została połączona z paskiem z wygodnego silikonu, który szczególnie łatwo utrzymać w czystości. Całość uzupełnia kolorowy, dotykowy wyświetlacz zabezpieczony elastycznym szkiełkiem hesalitowym przed uszkodzeniami zewnętrznymi. Urządzenie zawiera również praktyczne udogodnienia, m.in. slot na kartę nanoSIM, książkę telefoniczną, budzik, stoper, kalkulator i wiele innych. Model jest kompatybilny zarówno z systemem Android, jak i iOS.

Vector Smart Kids, czyli smartwatch dziecięcy w nowoczesnej formie

Na koniec przedstawiamy model dynamicznie rozwijającej się marki, która specjalizuje się właśnie w zegarkach elektronicznych. Vector Smart Kids VCTR-00-01PK-KIDS to urządzenie zaprojektowane z myślą o potrzebach najmłodszych użytkowników, wobec czego wyposażono go w dedykowaną aplikację HitFit Pro, 5 wbudowanych dyscyplin sportowych, monitoring snu, ćwiczenia oddechowe, sterowanie muzyką z telefonu, obserwację statystyk oraz 8 wbudowanych gier. Za pracę modelu odpowiada bateria, która pracuje od pięciu do siedmiu dni. Tego typu smartwatch z pewnością nie rozczaruje żadnego dziecka, które potrzebuje nowego gadżetu.

Vector Smart

Wybierz idealny smartwatch dla Twojego dziecka

XXI wiek to czas rozwiniętych technologii, dlatego nie dziwi nikogo fakt, jak szeroka jest oferta obejmująca smartwatche dla dzieci. Zapraszamy do zapoznania się z modelami dostępnymi w naszym sklepie, spośród których z pewnością znajdziesz ten, który spełni Twoje oczekiwania i dostarczy dziecięcej radości w całym domu.