Wybór odpowiedniego prezentu na Boże Narodzenie to trudna sprawa, jednak jeśli już podejmiesz się decyzji, że ma to być zegarek, sprawa stanie się dużo łatwiejsza. Dużo łatwiejsza nie znaczy jednak, że łatwa – oto moje subiektywne propozycje dotyczące prezentów, jakie mógłbym wybrać na Boże Narodzenie.

 

Casio Edifice Toro Rosso Limited Edition Solar

Jeden z ciekawszych modeli Edifice od Casio. Po pierwsze dlatego, że pochodzi z serii limitowanej, a to już wystarczający powód, by kupić taki zegarek – przecież każdy chce szczycić się czymś unikalnym i wyjątkowym. Dlatego ten zegarek będzie iedalny – w dodatku posiada mechanizm solarny, który czerpie energię ze światła słonecznego, a także funkcję wyszukiwania telefonu dzięki modułowi bluetooth.

 

 

Rosefield Tribeca TWPR-T58

Świetny wybór na prezent dla każdej pani. Elegancki, minimalistyczny, stylowy – można chcieć czegoś więcej? Można – aby był inspirowany czymś wielkim, wspaniałym i majestatycznym. A może Nowym Jorkiem? Zegarki Rosefield są właśnie inspirowane wielkim amerykańskim miastem i jego poszczególnymi dzielnicami, co widać w chłodnym, nowoczesnym designie oraz doborze szczegółów. Warto zdecydować się na ten zegarek, jako prezent dla każdej stylowej kobiety.

 

Orient Star Modern Skeleton WZ0211DK

Niebanalny wybór dla niebanalnego mężczyzny. Orient Star Modern Skeleton to nie tylko mechanizm automatyczny oraz szkiełko szafirowe przykrywające tarczę – na jakości zegarek się nie kończy. Ważny jest również wyjątkowy wygląd – a ten Orient Star Modern Skeleton zdecydowanie posiada. Jasna tarcza zawiera okienko Open Heart, pozwalające na obserwację pracy mechanizmu, jednak nie jest ono jedyną szansą na oglądanie systemu napędowego zegarka, ponieważ w tarczy znajdują się dodatkowe otwory. Dzięki temu zegarek Orient Star posiada niepowtarzalny wygląd, nie do pomylenia z żadnym innym zegarkiem.