Pierwsza część moich subiektywnych przemyśleń dotyczących prezentów okazała się nadzwyczaj udana – sam kupiłem jeden z przedstawianych przeze mnie zegarków 🙂 Czas na drugą część. Zapraszam do lektury.

 

Casio G-Shock Aviator Radio Controlled GW-A1100-1A3ER

Na pierwszym miejscu zestawienia ponownie pojawia się Casio – i nie bez przyczyny, ponieważ trudno znaleźć użytkownika, który po jakimś czasie spędzonym z Casio pogardziłby tą marką. Ten model pochodzi z legendarnej serii G-Shock, charakteryzującej się systemem o tej samej nazwie, gwarantującym całkowitą niewrażliwość na uszkodzenia wynikające ze wstrząsów. Zegarek posiada ponadto możliwość czerpania energii z promieni słonecznych oraz zbierania informacji z fal radiowych wysyłanych przez zegar atomowy, w celu dokonywania korekty wyświetlanego czasu. Prawdziwa gratka dla każdego, kto chce mieć w swoim zegarku wiele funkcji, jednocześnie zachowując znaną i lubianą stylistykę zegarków Casio G-Shock.

 

Vostok Europe Lunokhod 2 YM86-620A505

Lunokhod 2, należący do marki zegarków Vostok Europe, to zegarek niezwykły. Poza tym, że powstał, aby upamiętnić rosyjski łazik księżycowy, stanowi jeden z najlepszych czasomierzy wyprodukowanych przez firmę Vostok Europe. Cechuje go nie tylko unikalny wygląd, ale też przystosowanie do sportu, w którym inne zegarki nie dają sobie rady – do nurkowania głębinowego. Wodoszczelność tego zegarka wynosi 300 metrów, jest to zatem głębokość dużo większa, niż którą mogą wytrzymać inne zegarki. Warto, dla każdego miłośnika wody.

 

Doxa Duca Automatic 130.65.052.07

Tym razem coś dla kobiet. Doxa Duca to wspaniały czasomierz posiadający wszystko, co powinien mieć wysokojakościowy zegarek – mechanizm automatyczny, szkło szafirowe. Ale nie tylko – posiada bowiem niezwykły wygląd, wynikający z połączenia stali szlachetnej, złota, oraz białej skóry. Wszystko to daje ponadczasowy design, odznaczający się wyjątkowym blaskiem, niespotykanym w przypadku innych zegarków. Doskonała propozycja dla każdej kobiety.