Zegarki sportowe marki Garmin to doskonała propozycja dla miłośników sportu i zdrowego stylu życia. Wśród wielu różnych serii każdy jest w stanie znaleźć idealnego dla siebie towarzysza aktywności, który nie tylko zmotywuje do działania, ale pomoże również osiągnąć upragniony cel, który dla każdego może być inny. Z naszą pomocą wybierzesz zegarek Garmin, który pomoże Ci go zrealizować!

Garmin, czyli zegarki sportowe dla osób aktywnych fizycznie

Obecnie coraz więcej ludzi zwraca uwagę na prowadzenie zdrowego i aktywnego trybu życia. Marka Garmin skupiła się na stworzeniu produktów, które będą monitorować postępy oraz motywować do osiągania nowych celów związanych ze sportem. Firma jest bardzo ceniona w kategorii zegarków sportowych, a jej produkty wyróżniają się wysoką jakością i wygodą użytkowania. W tym wpisie przyjrzymy się różnym seriom zegarków oraz przydatnym funkcjom, w które zostały wyposażone.

Garmin Fenix przekraczaj swoje możliwości i osiągnij cel

Seria Garmin Fenix to jedna z najpopularniejszych linii produktów tej marki. Zegarki pomogą osiągnąć wyznaczone cele, a dzięki swojemu uniwersalnemu wyglądowi z powodzeniem dopasują się do różnych stylizacji sportowych, jak i codziennych. Zarówno model Garmin Fenix 6, jak i Garmin Fenix 7 są wyposażone w różne funkcje do kontrolowania parametrów zdrowotnych, np. czujnik tętna oraz opcje umożliwiające monitorowanie aktywności fizycznej, np. tryby sportowe czy krokomierz.

Garmin Fenix 7

Garmin Venu, czyli modny sportowy zegarek

Zegarki Garmin Venu to subtelne modele, które jednocześnie pozwolą na kontrolowanie swojej aktywności, monitorowanie parametrów zdrowotnych, a jednocześnie doskonale wpasowują się w obecne trendy. Każdy zegarek Garmin należący do tej serii jest wyposażony w bardzo czytelny wyświetlacz, a także moduł GPS.

Garmin Vivoactive postaw na subtelność i nowoczesność

Garmin Vivoactive to seria idealna dla osób ceniących sobie subtelny design oraz nowoczesne funkcje. Składa się z dwóch linii Garmin Vivoactive 3 oraz Garmin Vivoactive 4. Każda z nich pozwala na monitorowanie Twoich parametrów zdrowotnych, ale również śledzenie Twojej aktywności podczas biegania, treningów na siłowni czy jazdy na rowerze.

Garmin Vivoactive

Garmin Instinct idealny na trudne warunki

Modele Garmin Instinct powstały z myślą o wymagających użytkownikach, którzy często zmagają się z przebywaniem w trudnych warunkach. Te zegarki Garmin wyróżniają się amerykańską wojskową normą MIL-810G, która dotyczy temperatury, wstrząsów i wodoodporności. Dodatkowo ich design cechuje się typowo survivalowym stylem.

Garmin Forerunner Twój asystent aktywności

Seria zegarków Garmin Forerunner dzieli się na modele, które mają funkcję Triathlonu, np. Garmin Forerunner 945 oraz te, które jej nie mają, np. Garmin Forerunner 245. Funkcja ta z pewnością przypadnie do gustu osobom uprawiającym różne rodzaje sportu, ponieważ pozwala na włączenie aż 3 dyscyplin sportowych w ramach jednego treningu.

Garmin Forerunner

Garmin Tactix, czyli wytrzymałość i militarny styl

Modele należące do serii Garmin Tactix mają za zadanie służyć w bardzo trudnych warunkach. Militarny design doskonale odzwierciedla ich funkcjonalność i gotowość na wyzwania. Serię Tactix można podzielić na Garmin Tactix 7, Garmin Tactix Charlie, Delta Sapphire, Delta Solar oraz Solar Ballistic Edition. Każda z nich różni się funkcjami związanymi ze sportem, a także rodzajem powłoki na ekranie.

Garmin Connect kontroluj swoją aktywność

Każdy smartwatch Garmin jest wyposażony w opcję Garmin Connect, która pozwala na połączenie zegarka z aplikacją w telefonie. Dzięki niej można śledzić, analizować, a także udostępniać informacje o swoim zdrowiu i aktywności fizycznej. W aplikacji ukazuje się liczba spalonych kalorii, liczba zrobionych korków oraz puls. Możesz sprawdzić swoje statystyki z dnia, tygodnia, a nawet miesiąca czy całego roku.

Garmin Connect

Garmin Pay – płać szybko i wygodnie

Część zegarków marki Garmin jest wyposażona w opcję Garmin Pay, która pozwala na szybkie płatności zbliżeniowe bez konieczności zabierania ze sobą portfela. Dzięki zegarkowi z tą funkcją nie musisz się martwić o to, że Twój portfel został w domu i bez problemu zrobisz spontaniczne zakupy.

Nawigacja Garmin prosto do celu

W niektórych zegarkach marki Garmin znajduje się niezwykle przydatna funkcja — nawigacja Garmin. Ta opcja doskonale sprawdza się podczas pieszych wycieczek terenowych, gdy dobrze nie znamy okolicy, ale również, gdy jesteśmy w mieście i chcemy odnaleźć obiekty noclegowe czy poleconą nam restaurację.

Garmin Connect

Zegarki Garmin dla każdego  wybierz swój!

Każdy zegarek damski Garmin można w prosty sposób rozpoznać dzięki oznaczeniu „s”. Modele cechują się mniejszym rozmiarem, dzięki czemu świetnie prezentują się na kobiecych nadgarstkach. Zegarki męskie charakteryzują się nieco większym rozmiarem, dzięki temu doskonale dopasowują się do większych, męskich nadgarstków. Jednak niezależnie od tego, czy jest to Garmin damski, czy męski każdy z nich jest wyjątkowy i stanie się doskonałym towarzyszem codziennej aktywności.